אירועים

אירועי חברה, אירועים עסקיים, אירועים פרטיים, בר מצווה, בת מצווה, חתונות, ימי הולדת,
ימי נישואים, מסיבת רווקות, מסיבת רווקים, ארוחות קרניבורים, ארוחות חברים ועוד

נחמן - אירועים פרטיים

מתחם האירועים של נחמן שוכן בליבו של המדרחוב הציורי של זיכרון יעקב בחצר רביב. אנו מציעים מקום אידיאלי לערוך אירועים בזכרון יעקב. אצלנו תוכלו לערוך אירועים פרטיים, אינטימיים, יחודיים באווירה ביתית ונינוחה עם דגש על איכות ויחס אישי וחם. בחצר פנימית, שקטה ופסטורלית בצל עצי זית, דקל, רימון ולימון, לצד ערוגות עשבי התיבול - תוכלו לקבל מענה מושלם לאירוע פרטי ואינטימי עם הקרובים והאהובים לכם. אנו נעזור לכם לממש את האירוע המושלם עבורכם משלבי התכנון ועד אחרון האורחים

 

האווירה הפסטוראלית של זיכרון יעקב בשילוב העיצוב האלגנטי של נחמן אירועים יוצרים מקום אידיאלי לכל אירוע פרטי חגיגת יום הולדת ברית/ה, בת/בר מצווה, חתונות, ימי נישואים לחתונה אינטימית וייחודית.

נחמן - אירועים עסקיים
אירועי חברה, ערבי גיבוש,
ערבי צוות ועוד

נחמן אירועים הוא המקום האידיאלי לאירועים עסקיים, המיקום בין תל אביב לחיפה והמקום המיוחד שלנו במדרחוב הייחודי של זיכרון יעקב, מעניק פתרון מושלם לאירוע אינטימי, דיסקרטי במקום פסטורלי עם חלל סגור וחצר פתוחה. אירועי חברה הפכו בשנים האחרונות לחלק מהמערך העסקי והשיווקי של חברות וארגונים. השקות מוצר, ערבי גיבוש, הרמת כוסית ימי עיון, תהליכי פיתוח, ישיבות הנהלה ודירקטוריון, מסיבות פרידה ועוד.

 

נחמן אירועים מציע לכם חווית אירוח אינטימית וייחודית ומענה לאירוח אלגנטי אך נינוח המתאים עצמו לאופי אותו אתם מחפשים.

שלחו פרטים בוואטסאפ ונחזור אליכם מהר ככל האפשר